į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  

APIE MANE

 

Esu diplomuota visuomenės sveikatos ir organizacinės psichologijos specialistė, kognityvinės elgesio terapijos (CBT) terapeutė, turinti virš 17 metų praktinės patirties konsultavimo, personalo valdymo, mokymų rengimo ir vedimo srityse įvairiose Lietuvoje veikiančiose vietinio ir užsienio kapitalo įmonėse.

 

2000-2002 m. - Lietuvos transakcinės analizės asociacijos narė. 2004 m. baigiau VU Filosofijos fakulteto Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros podiplomines studijas, dalyvavau Praktinės psichologijos studijų centro psichodiagnostikos mokymo programos seminaruose.

 

Nuo 2016 m. esu Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, baigusi LSMU Elgesio medicinos instituto įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos podiplominių studijų programą. 

 

2017 m. įgijau kognityvinės elgesio terapijos (CBT) psichoterapeuto kvalifikaciją, baigusi LSMU kognityvinės ir elgesio terapijos podiplomines studijas. Nuo 2018 m. esu Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė.

 

Nuo 2018 m. birželio 14 d. esu sertifikuota Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo (Mindfulnes based stress reduction, MBSR) ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos (Mindfulness based cognitive therapy, MBCT) mokytoja-instruktorė.

 

Šiuo metu vedu mokymus grupėms ir individualiai dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) srityje. Konsultuoju suaugusius žmones, susiduriančius su nervine įtampa, stresu, žema saviverte, nerimu, depresija ar kitais psichologiniais sunkumais, problemomis bei iššūkiais tiek darbinėje veikloje, tiek šeimoje ar santykiuose su kitais reikšmingais žmonėmis.

 

Turiu patirties darbo organizavimo, vadovavimo, vidinių mokymų programų rengimo bei įgyvendinimo, adaptacijos ir integravimo naujiems darbuotojams rengimo, atlygio valdymo, motyvacinės darbo užmokesčio sistemos kūrimo, diegimo ir tobulinimo, pareigybių vertinimo, darbuotojų paieškos ir atrankos vykdymo, profesinių ir bendrųjų kompetencijų vertinimo ir kt. personalo valdymo srityse.

 

Kasdieniniame darbe susidurdama ir dirbdama su žmonėmis, puikiai suvokiu kokius asmeninius everstus jiems reikia kiekvieną dieną įveikti, kokius iš pažiūros nederančius tarpusavy reikalavimus reikia atitikti, juos suderinti ir įgyvendinti, kaip svarbu ne tik rasti teisingus sprendimus, bet ir išmokti pasirūpinti savimi.

 

Mano darbo tikslas - padėti žmonėms labiau save pripažinti ir priimti, atrasti daugiau pusiausvyros santykyje su savimi, kitais žmonėmis ir supančia aplinka, įgyti daugiau išminties, sumažinti kentėjimą, skubėjimą ir išmokti labiau džiaugtis gyvenimu!