į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  

PASLAUGOS ĮMONĖMS

Individualus požiūris, atsakomybė, kokybė vykdomos veiklos procesuose gali tapti mūsų rimtos ir ilgalaikės verslo partnerystės garantu!

Susisiekime identifikuoti Jūsų poreikius ir aptarti lūkesčius!

MOKYMAI

"Mes žinome, kad esame puikūs savo srities žinovai, mokame ir galime dirbti, susitelkti, pasiekti, turime kuo didžiuotis... Ir puikiai suvokiame, kad mūsų pačių suburta profesionalų komanda yra šios sėkmės ir išskirtinumo priežastis. Tačiau kodėl vis dažniau pastebime susirūpinusius, įtampos kupinus veidus, ore tarsi tvyro visaapimantis nuovargis ar bėjėgiškumas, vis mažiau lieka motyvacijos imtis naujų iššūkių, kažkur dingsta polėkis naujiems projektams..."

              

Ar nepastebėjote šių požymių savo organizacijoje? Galbūt priežastis yra visiškai paprasta? Tereikia truputį žinių ir įgūdžių, kaip darbuotojams valdyti savo emocijas ir stresą bei vidinio žinojimo, kaip labiau pasirūpinti savimi ir atrasti daugiau resursus atstatančios veiklos, kad būtų galima vėl produktyviai įsitraukti į darbinę veiklą.

              

Mes Jums siūlome 3-4 val. trukmės STRESO VALDYMO mokymus:

           

"Streso valdymas šiuolaikinės psichologijos požiūriu: ką galime keisti ir kaip priimti, ko pakeisti neįmanoma?"

 

Mokymų tikslas - supažindinti ir praktiškai išbandyti pagrindines streso valdymo technikas bei mokytis valdyti stresą kasdieninėse situacijose.

 

Seminaro metu trumpai pristatomi pagrindiniai kognityvinės elgesio terapijos principai, padedantys suprasti, kaip yra susijusios žmogaus mintys, emocijos, elgesys ir kūno pojūčiai, kokį poveikį žmogaus emocinei būsenai daro jo mąstymas (tame tarpe mąstymo klaidos, vidinės schemos), ir kaip galima sau padėti, susidūrus su gyvenimo iššūkiais.

            

Didžioji mokymų laiko dalis skiriama streso sampratai, streso atsiradimo bei vystymosi proceso aptarimui ir ypač streso įveikai: šiuolaikinių streso valdymo metodikų ir dėmesingu įsisąmoninimu (angl. Mindfulness) pagrįstų intervencijų pristatymui bei praktiniam įgyvendinimui.

 

Detaliau mokymo programą ar mokymų trukmę suderiname pagal organizacijos darbuotojų poreikius ir galimybes.

 

Galime pasirinkti gyventi sąmoningesnį, harmoningesnį ir pozityvesnį gyvenimą jau dabar!

 

Kitos galimos mokymų temos:

- Atsparumas stresui ir jo stiprinimas;

- Streso įveika: adaptyvi ir neadaptyvi;

- Dėmesingo įsisąmoninimo ("mindfulness") intervencijos;

- Efektyvus emocijų valdymas;

- Konfliktų valdymas ir kt.

 

RAKTINIŲ ŽMONIŲ/ "KEY PERSONS" IDENTIFIKAVIMAS IR VERTINIMAS

 

Viena esminių sąlygų verslo vizijai ir tikslams pasiekti – ŽMONĖS, kurie sugeba/-ės juos įgyvendinti. Daugelyje organizacijų tokie žmonės vadinami raktiniais darbuotojais arba talentais. Tai tokie darbuotojai, kurių žinios, įgūdžiai, patirtis, gebėjimai, iniciatyvumas, atliekamos veiklos sudėtingumas, indėlis, įkvėpimas yra kritiškai svarbūs įmonės gyvybingumui ar vystymuisi išlaikyti ir kurių praradimas gali turėti neigiamos įtakos įmonei.  Tai nebūtinai „žvaigždės“ ar geriausiai apmokami darbuotojai, tai yra specialistai, kurie užtikrina organizacijoje vykstančių procesų tęstinumą ir nepriekaištingą veikimą.

 

Mes padedame pagal standartizuotą metodiką, interviu su vadovais metu, identifikuoti ir įvertinti raktinius darbuotojus įmonėje, nustatyti su personalu susijusias rizikas, atlikti rizikų įvertinimą, numatyti rizikų valdymo/ kontrolės priemones. Tokia informacija gali būti naudinga vėliau, organizuojant vertinimo centro veiklą, ruošiant mokymų planą, vykdant mokymų ir darbuotojų pripažinimo programas, skatinant mentorystę ir kitiems organizacijos poreikiams užtikrinti.

TYRIMAI ORGANIZACIJOJE:

 

Organizacijoje galima atlikti darbuotojų pasitenkinimo darbu, darbuotojų nuomonės, psichologinio klimato, komandinio suderinamumo, organizacijos efektyvumo/ diagnostikos, konfliktų valdymo ir kt. tyrimus.Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti