į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  

MOKYMAI IR GRUPĖS
STRESO VALDYMO PROGRAMA VILNIUJE

Šiandieniniame gyvenime mes susiduriame su daugybe iššūkių, reikalavimų, taisyklių, kokiais privalome tapti, kokias savybes ir įgūdžius turime ugdyti, kaip reikia gyventi, kad atitiktume visuomenėje apibrėžtus „gero darbuotojo“, „idealios moters ar vyro“, „sveikos asmenybės“ ar kt. standartus. Skaitome, girdime, matome tūkstančius pasiūlymų, patarimų, būdų, rekomendacijų, ką privalome, turime, reikia daryti... Tarsi, jei iš tikrųjų gyveni, stresas, nervinė įtampa, nerimas yra neatsiejama gyvenimo dalis, prieskonis gyvenimo įprasminimui... Bet ar tikrai jaučiame gyvenimo pilnatvę ir džiaugiamės gyvenimo kokybe, ar ne per greitai bėga laikas, ar ne per dažnai dėl įvairių sutrikimų gydytojai „kaltina“ stresą? Gal atėjo laikas sustoti ir pasirūpinti savimi?

 

STRESO VALDYMO PROGRAMA MINDFULNESS, pagrįsta dėmesingo įsisąmoninimo (angl. Mindfulness) principais, gali tapti puikiai veikiančiu įrankiu ir stimulu įgyti daugiau emocinės pusiausvyros ir balanso, patirti daugiau ramybės ir stabilumo, išplėsti savęs priėmimą ir atjautą, ugdyti didesnį atidumą sau, kitiems ir visai supančiai aplinkai, lavinti mąstymo aiškumą, koncentraciją ir gerinti bendrą psichologinio bei fizinio asmenybės gerbūvio jausmą.

 

Jeigu Jus domina individualios praktikos ar galimybė dirbti grupėje, prašome kreiptis el. paštu: info@idejuresursai.lt ir leisti sau pradėti gyventi pozityvesnį, harmoningesnį ir sąmoningesnį gyvenimą!

plačiau